پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ -تشریفات مجالس تاپ

پرسش؟ پاسخ …..

در این صفحه قصد داریم به سوالات پر تکرار شما کاربران عزیز پاسخ دهیم.ممکن است یکسری سوالات و ابهامات وجود داشته باشد که به ذهن ما نرسد و برای شما سوال باشد ، خواهش مندیم سوالات خود را در همین صفحه بپرسید تا پاسخ آن را دریافت کنید این کار باعث می شود دیگران نیز از این سوالات و جواب ها بتوانند استفاده کنند . در ضمن همکاری شما باعث قوت قلب ما برای ادامه فعالیت می شود:) .صمیمانه منتظر سوالات شما کاربران عزیر تشریفات مجالس تاپ هستیم.

نظرات (10)

 • سلام
  تشریفات شما مراسم مجزا هم برگزار میکنه؟
  یا فقط مراسم مختلط برگزار میکنید میشه توضیح بدید.

  Z.ahmadi
  پاسخ
  • سلام خدمت شما ، امیدوارم حالتون خوب باشه
   ممنون از سوال خوبی که پرسیدید و در جواب باید عرض کنم خدمتتون که معمولا اکثر موسسات تشریفات مجالس هم مراسم به صورت مختلط برگزار می کنند و هم به صورت مجزا و این مورد بستگی به خانواده ها دارد
   در صورت تمایل میتوانند مراسم خود را به صورت مجزا به مجری مراسم خودشان واگذار کنند.
   فقط موردی که هست ، موضوع پذیرایی شام مطرح میشود که اگر قرار باشد مراسم به صورت مجزا برگزار شود و میز شام هم چیده شود ، باید زمانبندی به گونه ای باشد که اختلال به وجود نیاید و در مورد انتخاب سالن هم باید دقت کافی را به نسبت تعداد میهمانان خودتان و فضای سالن در نظر بگیرید.
   در نهایت موسسه تشریفاتی ما هم از این قاعده مستثناء نیست .
   شاد باشید 🙂

   مدیر سایت
   پاسخ
 • سلام وقت تون بخیر
  چه آیتم هایی برای مراسم عروسی به غیر از منو اصلی در نظر میگیرد؟تعداد مهمانان کم هست مراسممون رو قصد داریم در منزل خودمون برگزار کنیم.

  حامد
  پاسخ
  • سلام وقت شما هم بخیر
   در جواب سوال شما و سوالاتی از این دست باید عرض کنیم که این موارد نسبی هستند و بستگی به فضای برگزاری شما دارند یعنی اگر فضای منزل یا محلی که برای مراسم خودتان در نظر گرفته اید به اندازه کافی فضا دارد میتوان اجرای ورودی ، بار شمع ، گل آرایی و کافی شاپ ، میز تصاویر و حتی اجرای طاق هایی مثل شاه نشین و… را پیاده کرد ولی اگر فضای شما محدود باشد طبیعتا چیدمان آنچنان زیادی را نمی توان اجرا کرد و توقعی هم نمی توان داشت چون بیشتر دست و پا گیر میهمانان میشود ، پس در نتیجه بازدید از محل اجرا در این مورد بسیار به مجری مراسم شما کمک میکند.
   در رابطه با آیتم های مراسم عروسی به غیر از منو اصلی که شامل پذیرایی میشود ، معرفی باغ تالار،معرفی مزون و آرایشگاه ،ماشین عروس، گروه موزیک و dj، تیم مهماندار ، طراحی و دیزاین ، تیم کافی شاپ ، مجموعه ظروف کرایه در صورت نیاز شما و آیتم های دیگری که مورد نیاز مراسم عروسی هست.

   مدیر سایت
   پاسخ
 • سلام . در مورد قیمت منو ها سوال داشتم …. چرا بعضی از موسسات قیمت هاشون پاییین هست و بعضی از موسسات قیمتشون بالاتر در صورتی که منوی پیشنهادی یا پایشون آنچنان فرقی نمیکنه؟ من به شخصه که دارم منصرف میشم از گرفتن مراسم قیمت ها اصلا مشخص نیست و آدم شک میکنه
  منتظر جوابتون هستم

  mohammadreza
  پاسخ
  • با سلام و درود خدمت شما دوست عزیز
   در جواب به سوال شما که بسیار پرسیده میشه مخصوصا هنگام بستن قرار داد
   باید عرض کنم که بعضی از موسسات تشریفاتی شگردهای خاصی در بستن قرار داد و جذب مشتری دارند که یکی از اون ها در ابتدا ، دادن قیمت پایین هست که شما را جذب خود کنند این مورد مخصوصا برای عزیزانی که هزینه براشون مهم هست ممکنه بیشتر اتفاق بیفته
   بعد از اینکه قرار ملاقات حضوری گذاشته شد کم کم بوسیله ترفند هایی یا هزینه های جانبی قیمت کلی منو یا قیمت به ازای هر نفر (میهمان)را بالا می برند و شما به نوعی دیگر وسط ماجرا هستید و نه راه پس دارید و نه را پیش ( این موضوع را دقت کنید و سعی کنید به اصطلاح رودربایستی با مجری مراسمتان نداشته باشید)(کمی هم مهربان باشید:)

   موضوع بعدی اینکه بعضی از موسسات تشریفاتی یا مجریان مجالس قیمت را واضح و شفاف و آن گونه که هست به شما بیان می کنند و صداقت را در کار خود اصل قرار می دهند.در این حالت طبیعی است که قیمت کمی بالا تر باشد(بالاتر از افراد ترفند دار)

   مورد بعدی اینکه بعضی تشریفات مجالس آفر خوب می دهند به دلیل اینکه حاشیه سود پایینی برای خود انتخاب میکنند و یا اینکه در بعضی از آیتم ها خود مجری هستند مثلا بعضی از موسسات تشریفاتی باغ یا سالن اختصاصی دارند و مثلا در بعضی از فصل ها یا مناسبت ها و یا بسته به شرایط کاری خودشان ورودی سالن یا باغ را برای مراسم شما درج نمی کنند.(البته به این موضوع هم دقت کنید بعضی از افراد در صفحات اینستاگرامی خود مخصوصا اعلام میکنند که باغ یا سالن اختصاصی دارند در صورتی که اینگونه نیست و برای جذب شما این مورد را درج می کنند)

   مورد بعدی اینکه بعضی از موسسات تشریفاتی واقعا برای تک تک آیتم های مندرج در قرار داد یا انتخابی شما وقت و هزینه می کنند و از مواد اولیه و سرویس پذیرایی درجه یک و دیزاین های کم نظیر و… استفاده می کنند که با یک مراسم عادی یا منوی معمولی ، کاملا واضح تفاوت ها را متوجه می شوید . این موسسات تشریفاتی شاید بتوان به جرات گفت برند، در واقع خود را برای قیمت های پایین کوچک نمی کنند و منو های قیمت پایین اجرا نمی کنند.

   موضوع بعدی که در حال حاضر میشود اشاره کرد اینکه شما با توجه به تورم و هزینه های روزمره زندگی هم میتوانید حدس بزنید که آیتم هایی که در منو برای شما در نظر گرفته شده با هزینه گفت شده از جانب موسسه یا مجری مراسمتان ، چقدر قابلیت اجرایی شدن دارد …. پر واضح است که امید به قیمت پایین و توقعات بالا برای اجرای مراسم ، شما را در روز مراسمتان ناامید کند.
   این مورد را هم در نظر داشته باشید.

   سعی کنید به این موارد که در بالا اشاره کردم توجه بفرمایید.
   شاد باشید.

   مدیر سایت
   پاسخ
 • با سلام
  آفر و تخفیف های تشریفات مجالس فقط تخفیف روی باغ هست ؟این مورد رو زیاد تو آفرهای همکاران شما دیدم

  S.n.132
  پاسخ
  • با سلام و عرض ادب
   خیر آفر ها و تخفیفات طبیعتا تنها به تخفیف روی باغ محدود نمی شود.در مورد همکاران هم این موضوع متفاوت است و تابع برخی شرایط مثلا در فصل پاییز و زمستان که هوا سردتر است و تمایل زوج ها به برگزاری مراسم کمتر است ،اتوماتیک قیمت برخی خدمات پایین می آید مثلا هزینه ورودی باغ ها کمتر میشود (تقاضا پایین است).از طرفی زوج هایی که تمایل دارند مراسم خود را در بهار و تابستان یا در مناسبت خاصی برگزار کنند به طبع هزینه بیشتری هم باید بپردازند.
   موضوع بعدی اینکه بعضی از همکاران یا موسسه تشریفاتی،خودشان دارای باغ اختصاصی هستند یا اینکه با یک باغ تالار خاص قرارداد همکاری دارند و می توانند در این مورد افر بدهند یا اینکه ورودی باغ را بدون هزینه و رایگان در قرارداد ذکر کنند (که البته این رایگان بودن هم خود جای بحث دارد).
   در مورد ورودی رایگان یا آفر ورودی باغ هم باید گفت ، شما روی تمامی باغ های موجود طرف قرارداد با موسسه تشریفاتی خود نمی توانید انتظار تخفیف داشته باشید و این مورد همانطور که گفته شد در اکثر موارد محدود به ۲ و نهایتا ۳ باغ (در بهترین حالت ۳ باغ) است.در برخی موارد هم روی یک باغ فقط آن تخفیف وجود دارد.
   پس دقت کافی در این مورد را داشته باشید.
   شاد باشید و خاص

   مدیر سایت
   پاسخ
 • فرق تشریفات مجالس با تالار چیه؟
  شما مراسم رو چجوری اجرا میکنید؟
  جدیدا تشریفات مجالس اومده؟
  سوال هام رو جواب بدید لطفا

  Sami.sr
  پاسخ
  • سلام بر شما
   به موضوع جالبی اشاره کردید که برای خیلی از دوستان سوال هست و دوستانی که به تازگی با خدمات ما و کلا تشریفات مجالس آشنا می شوند می پرسند
   تشریفات مجالس کارش چیه؟فرقش با تالار چیه؟مگه نباید مراسم را در تالار گرفت پس باید قرار داد هم با تالار بست و سوالات و جملاتی از این دست
   در جواب سوالاتی از این دست باید گفت که تشریفات مجالس و مجری مجالس یا به اصطلاح(wedding planner) شغلی است که می توان گفت در ایران تقریبا ۲ دهه است شکل گرفته است ولی در کشور های دیگر سال های بیشتر از بوجود آمدن آن می گذرد.(جواب سوال سومتون رو هم دادم)
   تالار،باغ تالار،سالن اجتماعات،و … به محلی برای برگزاری مراسم گفته می شود که مراسم جشن عروسی،همایش،تولد و…… را در آن اجرا می کنند ( تا اینجا رو همه می دونن):
   قسمت جالبش از جایی شروع می شود که زمان اجرای مراسم شما می رسد
   مجری مراسم شما در قبال شما و آبروی شما مسئول است و باید طبق توافق به عمل آمده مراسم را اجرا کند،مراسم برای اجرایی شدن نیازمند گروه های کاری متفاوت است مثل کترینگ غذا و مهماندار و تیم موزیک، تیم گلکاری و دیزاین و….
   توانایی گردآوری این مجموعه در کنار هم و هماهنگی برای اجرا و … کار دشواری است و زمان بر است و از جهت دیگر مجموعه هایی مثل تالار وظایف دیگری هم دارند مثل هماهنگی حضور ، امنیت ، مسئولیت برگزاری و ارتباط با همکاران و شاید موضوعی که کمتر به چشم بیاید استرس کاری بالا برای برگزاری هر چه بهتر مراسم ،بدور از هر گونه مشکل
   باعث می شود افراد صاحب تالار یا باغ، به کرایه دادن فضای برگزاری بسنده کنند و برایشان این موضوع راحتتر باشد و حداقل بدون دغدغه
   البته برخی از صاحبان باغ تالار و تالار به اجرای مراسم هم می پردازند و به قولی (هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد)
   صاحبان اکثر تالار ها ،خود مجری مراسم هم هستند و مراسم شما را اجرا می کنند.(حس می کنم واجب شد راجب باغ تالار و تالار و فرق این دو هم توضیح دهم):
   ولی در رابطه با باغ تالار ها این گونه نیست و فقط بعضی از آن ها مجری مراسم هم می شوند.
   این جاست که شما ب یک مجری مراسم یا تشریفات مجالس نیاز دارید که مراسم شما را اجرا کند.
   این که مراسم به چه صورتی اجرا می شود باید توضیحات مفصلی داد که حس می کنم جواب بسیار طولانی می شود و بهتر است در مطلبی به آن پرداخته شود. البته می توانید برای اطلاعات بیشتر فرمی که در صفحه اول سایت برای تخمین هزینه مراسم عروسی تعبیه شده است استفاده کنید تا با شما تماس بگیریم.
   شاد باشید و خاص

   مدیر سایت
   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

شروع به تایپ کنید و Enter را برای جستجو وارد کنید

سبد خرید